Alfabet podsumowujący rok 2015!

2015-podsumowanie-abc

Dwanaście miesięcy temu podsumowaliśmy rok alfabetem. W tym roku czyni podobnie. Zapraszamy do styczniowej lektury.

A jak Alicja

Najmłodsza Kowalska, urodzona we wrześniu córeczka Dominiki i Łukasza.

1-alicja

B jak Bigos

Tak najlepiej chyba można określić sytuację w kuluarach polskiego ujeżdżenia w roku 2015. Oby ta nie zniechęciła organizatorów imprez, mecenasów i sponsorów!

bigos

C jak Camper Dąbrowskich

Miejsce, które dostarczyło podczas większości zawodów miłych wspomnień. Idealne miejsce integracji po startach dla większości zawodników i ich ekip. Ba, Camper Dąbrowskich (czasami zwany i-Camperem) skłonił nas nawet do zakupu naszego własnego domu mobilnego! 🙂

D jak Debiut roku

W marcu Gosia Kowalska zadebiutowała na zawodach ujeżdżeniowych na kucu Glamour PP. Lepszego debiutu nie można było sobie wyobrazić. Wynik 66,7 procenta – takiego scenariusza nikt chyba nie przewidywał przed pierwszym startem.

2-gosia

E jak Elegancja

Jedna z cech naszego ukochanego sportu.

F jak Facebookowy Fan Page PZJ

…który zapomniał o ujeżdżeniu. Fanów informuje o wszystkim tylko nie o poczynaniach polskich ujeżdżeniowców.

3-fanpagepzj

G jak Galeria zdjęć

Nieodzowny i wyczekiwany przez wszystkich element każdej relacji z zawodów.

H jak hund, czyli pies

O ile nasze życie bez ich towarzystwa byłoby nudniejsze. Każdego dnia dostarczają nam licznych powodów do radości. W tym roku do stawki naszych kochanych czworonożnych płaskotwarzy (Pepsi, Centa i Champa) dołączył Elmo, który jest Boston Terrierem. Tak, tak wszystkie nasze psy mają spłaszczone nosy :))

4-hund

I jak Instagram

Serwis społecznościowy pozwalający na dodawanie zdjęć i krótkich filmów. Nasz, założony w roku ubiegłym profil ma już blisko 2500 śledzących. Ci, którzy jeszcze nie obserwują nas zapraszamy do śledzenia. Nasz profil to codzienna porcja doznać wizualnych.

5-instagram

J jak Jakubowice

Bardzo przyjemne miejsce do rozgrywania zawodów jeździeckich. W roku 2015 byliśmy dwukrotnie – na prawdę przemiło. Polecamy i będziemy chcieli zjawić się i w roku 2016!

K jak Kilometry

W roku ubiegłym tylko z końmi przejechaliśmy około 40.000 km, w pewnym momencie koniowóz stał się dla naszej ekipy drugim domem.

thunderstruck1

L jak Lewada

Organizator zawodów jeździeckich. Sprawnie i w miłej atmosferze, oto czego można oczekiwać po zawodach w Zakrzowie. Jeden z najchętniej odwiedzanych przez nas ośrodków jeździeckich w Polsce.

Ł jak Ławka rezerwowych

Który z naszych koni jako następny zostanie gwiazdą czworoboków? Najbliższy temu jest Raikano’s Son, ale jokerem w talii bez wątpienia może okazać się Don Alonso!

raikanosson

M jak Marzenia

W nowym 2016 roku wszystkim wam czytającym ten tekst serdecznie życzymy realizacji waszych marzeń. Sami także zamierzamy do nich dążyć!

N jak Niemcy

Sąsiad naszego kraju od zachodniej strony i najlepszy partner końskiej branży.

O jak Orzeł

Po latach przerwy powrócił na pierś Tomka, krążył nad jego głową długo, gdzieś zapodziawszy się w chmurach przez pewien czas, ale w maju wkońcu wylądował na jego fraku.

6-orzel

P jak Personal Best 

73,6 % to najwyższy wynik Tomka w konkursie Grand Prix Kur.

7-lipica

R jak Ragtime vel Radzio 

W lipcu po blisko półtorarocznej przygodzie nasze drogi się rozeszły. Ragtime przeniósł swój talent do Niemiec.

S jak Stara strona internetowa 

Przyzwyczailiście się do naszej strony internetowej? Ta zaniedługo zmieni swoje oblicze. Więcej wkrótce!

T jak Thunder’s truck

Nowa zabawka Tomka i Łukasza, co rusz zostaje upgrade’owana o nowe wyposażenie. W roku 2015 nasza drużyna przesiadła się z samochodu z przyczepą do koniowozu. Przede wszystkim to olbrzymia wygoda dla koni, ale również i dla kierowców, którzy często spędzają w samochodzie kilkanaście godzin na dobę. Niezdecydowanym – polecamy!

thunderstruck2

U jak UNESCO

które postanowiło wpisać na swoją listę Hiszpańską Szkołę Jazdy w Wiedniu! Brawo!

8-unesco

V jak Voo Doo

czyli czary, które Tomek wyprawia z końmi! Wszystkie konie będące u niego w treningu piaffują na zawołanie, czasami nawet jak go widzą albo słyszą 🙂

W jak Wesele

11 kwietnia, gdy większość z ujeżdżeniowców walczyła w Krakowie podczas Halowego Pucharu Polski, my bawiliśmy się na weselu Dominiki i Łukasza. „All you need is love” moi drodzy!!!! Podobno niektórzy z was mieli w planie zrobić niespodziankę i pojawić się na imprezie – żałujcie, że tego nie zrobiliście, było cudnie! 🙂

9-wesele

X czyli nie tylko litera

to także znak stawiany podczas Wyborów Parlamentarnych i Prezydenckich, które odbyły się w roku ubiegłym w Polsce.

Y czyli Youth 

Z angielskiego Młodzież. Sporo jej było w roku ubiegłym na polskich czworobokach. Piękne widowisko stworzyli podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Zakrzowie. Fajnie się również obserwuje to, jak następne pokolenie jeźdźców jest zintegrowane i potrafi rywalizować by kilka chwil później wspólnie biesiadować.

10-youth

Z jak Zaufanie

Liczba partnerów, którzy zaufali naszej wiedzy i umiejętnościom z roku na rok jest co raz większa. Iza wraz z Tomkiem przez lata wspólnej pracy z pasją wypracowali system dzięki któremu z powodzeniem się uzupełniają. Udzielają treningów w niemal całej południowej Polsce. Ich stałymi współpracownikami są jeźdźcy ze Śląska, Małopolski, województwa Opolskiego czy Dolnośląskiego, a nawet Czech. W konsultacjach biorą również udział jeźdźcy z Mazowsza i Wielkopolski. Tomek ma także w swoim resume treningi w Grecji. Gdyby tylko doba była dłuższa…

zaufanie

(Visited 64 times, 1 visits today)

Leave Your Reply

four × 5 =