Halowy Puchar Polski w Zbrosławicach! 13-15 IV 2012 - Halowy Puchar Polski - Zbrosławice

Halowy Puchar Polski po kilku lat pobytu nad morzem (Sopot) zmienił lokalizację i w tym roku organizotorem HPP został ośrodek w Zbrosławicach.

Z powodu kontuzji koni na czworoboku nie zaprezentował się Łukasz Wituchowski i Finest 003 oraz Elżbieta Skrzek i Schwalben Melodie. Wśród zgłoszonych zawodników znaleźli się za to: Filip Kowalski, Gosia Mazurkiewicz, Agnieszka Porwoł czy Magdalena Łodzińska-Jurkiewicz.

W rundzie juniorów startował Filip Kowalski (Angelo L) i Gosia Mazurkiewicz (Sanibel Island) oraz Agnieszka Porwoł (Little Cancharello).

Filip zaliczył bardzo równe starty każdego dnia zawodów i dzięki temu uplasował się na dobrym 4tym miejscu Halowego Pucharu Polski. Filip i Angelo L tworzą razem zgraną parę, która z powodzeniem startuje na zawodach już blisko rok czasu. Następne zawody w których para weźmie udział to zawody międzynarodowe w Radzionkowie.

Gosia Mazurkiewicz zawody w Zbrosławicach zakończyła z niedosytem. Tylko jednego dnia zawodniczka była w pełni zadowolona ze swojego startu uzyskując w sobotnim konkursie noty ponad 61 %. W klasyfikacji generlanej zawodniczka uplasowała się na 7mej pozycji.

Agnieszka Porwoł z powodu problemów z opanowaniem Little Cancharello, który na tych zawodach był bardzo podatny na wszystkie czynniki zewnętrzne, zakończyła zawody na ósmym miejscu Pucharu.

Magda Łodzińska-Jurkiewicz wystartowała na Liberty Champ w rundzie Seniorów. Para bardzo równo demonstrowała się na czworoboku zarówno w piątek, jak i w sobotę (noty około 61%), ale niedzielnym przejazd z programem dowolnym został oceniony znacznie poniżej oczekiwań zarówno zawodniczki, jak i jej trenera Tomka Kowalskiego. Przez dwa dni zawodów Magda utrzymywała się w okolicach 7mego miejsca klasyfikacji generalnej, ale przez wynik niedzielnego konkursu spadła na miejsce 11te.

Następne zawody w naszym klubie KJ Lider Radzionków. 3-6maj 2012 roku – ZAPRASZAMY!

(Visited 42 times, 1 visits today)

Leave Your Reply

eighteen − 16 =