HPP2016: Złota Gosia, 5te miejsce Izy i El Greco w Seniorach! 01-03.04.2016 - Halowy Puchar Polski 2016

2016-04-03 208

W bardzo dobrych nastrojach wracamy z XVI Halowego Pucharu Polski, który odbył się w ubiegły weekend pod Krakowem w eleganckiej stajni Państwa Szary.

Z medalem Halowego Pucharu Polski wraca Gosia, która wygrała kategorię Juniorów Młodszych. Zawodniczka Lidera Radzionków startowała na Bentamo 2, który w naszej stawce koni pojawił się ledwo półtorej miesiąca temu. Dobre starty w Zakrzowie, które Gosia zaprezentowała dawały nadzieje medalowe. Swoją formę zawodniczka potwierdziła dwa tygodnie później pod Krakowem podczas Halowego Pucharu Polski. Gosia wystartowała także w Pucharze kuców na Glamour PP. Choć przed zawodami zawodniczka prezentowała się świetnie to starty w Krakowie były średnio udane. Zarówno zawodniczka, jak i jej kucyk muszą jeszcze trochę razem postartować by

Również zadowolona ze swojego El Greco może być Iza, która startowała w w najważniejszym konkursie – rundzie seniorskiej. Na starcie Pucharu zameldowało się 19 par z całej Polski. Po dwóch dniach zawodów Iza klasyfikowała się na czwartym miejscu i ciągle miała szanse na brązowy medal, które zależały od niedzielnego występu w kirze. Zawodniczka KJ Lider Radzionków startowała pod przed ostatnia. Poza Ewą Hamkało, wszystkie zawodniczki popełniały błędy, ale niestety i te, choć niewielkie zdarzyły się Izie i Eldżikowi. Ostateczny wynik uplasował ją na bardzo dobrym 5tym miejscu w Pucharze Polski, ze stratą 0,026 % do miejsca 4tego.

W Krakowie startowała także Izabela Dyrek, która z Tomkiem aktywnie się konsultuje. Dobre starty na Samiro 35 dały jej bardzo dobre ósme miejsce w Pucharze. Iza startowała także w licznie obłożonej Dużej Rundzie na Kolibri’s As. Skończyła zawody na 5tym miejscu.

W rundzie Halowych Zawodów Ogólnopolskich wystartowała Iwona Osiecka. W rundzie N zaprezentowała konia Don Federico, natomiast w rundzie C Garfielda. W obu konkursach zawodniczka robiła wyniki w okolicy 59-60%.

W rudzie P Zawodów Regionalnych wystartowała Aleksandra Ordon i Don Glory. Zawodniczka z Częstochowy najlepiej zaprezentowała się w niedzielnym programie P4 w którym zdobyła 62,5%. Jej wyniki mogły być wyższe, ale w każdym przejeździe bywały błędy. Ostatecznie Ola i „Glorek” zajeli 6te miejsce na 12 koni.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z HPP/ZO/ZR Michałowice.

 

 

 

 

(Visited 338 times, 1 visits today)

Leave Your Reply

thirteen + 9 =