Starty naszej ekipy w Zakrzowie! 30 V - 01 VI 2014 - MPJ-A + ZO-A + ZR-A + el.MPMK + el.MŚMK - Zakrzów

2014_05_30 105

Równocześnie do odbywających się w Drzonkowie Akademickich Mistrzostw Polski 2014, gdzie przebywał Tomek z zawodnikami, druga część ekipy rywalizowała na zawodach w Zakrzowie. Na czworoboku w ośrodku Lewady rywalizowały: Iza i El Greco w eliminacjach do Mistrzostw Polski/Świata Młodych Koni oraz Iwona Osiecka (runda N) i Małgorzata Kańtoch (runda P).

W Zakrzowie ocenie został poddany tylko jeden przejazd El Greco (Ehrenstolz x Florestan I). W sobotnim konkursie dla koni 6-letnich nasz ogier najwyższą ocenę dostał za kłus (7,8), a łącznie uzyskał notę 7,32.

W konkursie N-klasy Iwona Osiecka i Don Federico przez dwa dni prowadzili w klasyfikacji generalnie. W niedzielnym przejeździe para miała jednak mniej szczęścia i ostatecznie klasyfikację zakończyła na bardzo dobrym 3cim miejscu.

Małgorzata Kańtoch i Iglesias rywalizowali w konkursie P-klasy. Para najwyżej oceniona została pierwszego dnia zawodów, kiedy to zdobyła blisko 62%, a po trzech dniach zawodów rywalizację zakończyli na drugim miejscu Zawodów Regionalnych.

(Visited 47 times, 1 visits today)

7 komentarzy

  1. https://buystromectolon.com/ – stromectol merck canada

  2. Au Priligy

  3. cialis tadalafil online

Leave Your Reply