Życiowy kir Oli w rundzie juniorskiej 14 - 16.10.2016 - Zawody Ogólnopolskie Micha

luk_7796

Bardzo dobrze na zawodach w Michałowicach zaprezentowała się Aleksandra Ordon i jej Don Glory. Licznie obsadzony konkurs (12 par) przyniósł sporo emocji, gdyż różnice w klasyfikacji generalnej pomiędzy poszczególnymi miejscami były niewielkie. W klasyfikacji generalnej po 3 dniach Ola i „Glorek” zostali sklasyfikowani na miejscu 4tym, „lądując” za pudłem o ułamek procenta. Za swój optymistyczny kir Ola uzyskała  65%, co jest jej obecnie najlepszym wynikiem w krótkiej sportowej karierze. W konkursach obowiązkowych para najlepiej wypadła w konkursie C-2 ocenionym na 63,4%.luk_7985

Kilka zdań o pozostałych zawodnikach:

  • Bardzo udane zawody zaliczyła Iza Dyrek z Samiro 35. Konkursy obowiązkowe Małej Rundy ocenione przez komisję zostały na 64,3%, a program dowolny do muzyki na 65%.
  • W konkursie N wystartowała Katarzyna Chrzanowska na Kaiser Karl II. Zawodniczka zajęła 4te miejsce w rundzie, uzyskując najlepszy wynik pierwszego dnia (blisko 62%).
  • Los pokrzyżował plany Gosi na godne zaprezentowanie się w zawodach. Kontuzja Glamour PP miała wpływ na jej piątkowy start, z sobotnich i niedzielnych startów zrezygnowaliśmy, mając na uwadze głównie dobro konia. Szansa do rekompensaty już niedługo. Na najbliższych (i swoich pierwszych w karierze) zawodach międzynarodowych w Zakrzowie.
  • Niestety duża część z naszej ekipy musiała zrezygnować ze startów w Michałowicach z powodu wizyty w naszej stajni chiropraktyka z Austrii.

luk_7015Wyniki z zawodów dostępne na dressage.pl >>>

 

(Visited 486 times, 1 visits today)

5 komentarzy

  1. Kamagra Jelly 100mg Aix

  2. Cheap Linisopril

Leave Your Reply