Halowy Puchar Polski 2021

HPP2021🇵🇱

W ubiegły weekend odbył się Halowy Puchar Polski 2021 w ujeżdżeniu. Krótkie podsumowanie już na stronie:

  • W Młodych Jeźdźcach Lena Czakańska kończy Puchar z brązowym medalem! 🥉 W tej samej kategorii wiekowej Klara Woźnicka po finale sklasyfikowana zostaje na miejscu 5piątym.
  • 👉Zuzanna Kołodziejczak o krok od medalu w kategorii młodzików na kucach (8-12lat)! Po dzisiejszym świetnym przejeździe ocenionym na 73% zawodniczka o mały włos nie namieszała w klasyfikacji generalnej, w której już chyba nikt nie spodziewał się zmian. Mimo, że po pierwszym półfinale zawodniczka zajmowała odległe 10te miejsce to ostatecznie dzięki świetnym startom w drugim półfinale i finale wspieła się na 4 pozycję w klasyfikacji generalnej.
  • 👉Choć start w Pucharze Hania Moczkowska był wynikiem spontanicznej decyzji, która pojechała na Puchar zdobywać głównie doświadczenie, ta podniosła rękawice i z przejazdu na przejazd prezentuje się coraz lepiej. Dzisiejszy wynik 71,750% pozwolił jej wspiąć się w tabeli na 4 miejsce w kategorii Dzieci. Strata do grupy medalowej jest znaczna, więc zawodniczka w dniu jutrzejszym, już bez stresu, może skupić się na tym, by jak najlepiej zaprezentować się sędziom. Uzyskując w przejeździe finałowym wynik 72,2% znalazła się na trzecim miejscu finałów oraz na czwartym w klasyfikacji generalnej.
  • 👉Paulina Koszewska startująca w kategorii Seniorów wykręciła procent, który w niedzielnym finale dał jej lokatę w top10 oraz 15te miejsce w Pucharze.

Kilka zdjęć Łukasza Kowalskiego (www.LukaszKowalski.com) w poniższej galerii.

(Visited 131 times, 1 visits today)